Taking too long? Close loading screen.

.

استند تبریک بازگشایی مدارس

هر ساله با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید سایت تخصصی طرح لایه باز وطن فتو شروع به طراحی بنر های تبریک جهت ورود دانش آموزان به مدارس خود می کند که امروز نیز تصمیم به طراحی و انتشار استند تبریک بازگشایی مدارس کردیم.

استند تبریک بازگشایی مدارس با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا در سایز 90 در 200 سانتیمتر با رزولیشن 72dpi و color mode: CMYK مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی و چاپ بنر می باشد.

استند تبریک بازگشایی مدارس
استند تبریک بازگشایی مدارس

استند تبریک بازگشایی مدارس

از ویژگی های طرح لایه باز بنر تبریک بازگشایی مدارس ارائه شده در این پست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طرح لایه باز بنر ارائه شده در این لحظه به صورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در نرم افزار تخصصی طراحی یعنی فتوشاپ می باشد. این طرح لایه باز بنر بازگشایی مدارس با کیفیت بسیار بالا و فرمت psd طراحی و توسط سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو ارائه شده است. همان طور که می دانید سایز بنر استند ثابت و متحرک سایز 90 در 200 سانتیمتر می باشد و استند تبریک بازگشایی مدارس نیز با همین سایز طراحی ارائه شده است. رزولیشن طرح لایه باز بنر تبریک آغاز سال تحصیلی مدارس  72dpi می باشد که باعث می شود طرحی با کیفیت بسیار بالا چاپ و توسط شما نصب گردد. طرح لایه باز بازگشایی مدارس با color mode:CMYK طراحی و مناسب چاپ بنر و یا پلات است. همان طور که می دانید تمامی پست هایی که در موضوع طرح لایه باز فتوشاپ ارائه شده است اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو می باشد و تنها از این سایت می توانید آن را دانلود کنید. حجم بنر استند تبریک آغاز سال تحصیلی جدید تنها 3.2 مگا بایت می باشد که می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه دانلود به راحتی آن را دریافت نمایید.

تبریک بازگشایی مدارس

مشاهده بنر استند تبریک بازگشایی مدارس در زیر بدون استفاده از موکاپ نیز امکان پذیر می باشد.

استند تبریک بازگشایی مدارس
استند تبریک بازگشایی مدارس
ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 3.2 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com