استند تبریک بازگشایی مدارس

هر ساله با توجه به آغاز سال تحصیلی جدید سایت تخصصی طرح لایه باز وطن فتو شروع به طراحی بنر های تبریک جهت ورود دانش آموزان به مدارس خود می کند که امروز نیز تصمیم به طراحی و انتشار استند تبریک بازگشایی مدارس کردیم.

استند تبریک بازگشایی مدارس با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا در سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi و color mode: CMYK مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های تبلیغاتی و چاپ بنر می باشد.

استند تبریک بازگشایی مدارس

استند تبریک بازگشایی مدارس

استند تبریک بازگشایی مدارس

از ویژگی های طرح لایه باز بنر تبریک بازگشایی مدارس ارائه شده در این پست می توان به موارد زیر اشاره کرد:

طرح لایه باز بنر ارائه شده در این لحظه به صورت کاملا لایه باز و قابل ویرایش در نرم افزار تخصصی طراحی یعنی فتوشاپ می باشد. این طرح لایه باز بنر بازگشایی مدارس با کیفیت بسیار بالا و فرمت psd طراحی و توسط سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو ارائه شده است. همان طور که می دانید سایز بنر استند ثابت و متحرک سایز ۹۰ در ۲۰۰ سانتیمتر می باشد و استند تبریک بازگشایی مدارس نیز با همین سایز طراحی ارائه شده است. رزولیشن طرح لایه باز بنر تبریک آغاز سال تحصیلی مدارس  ۷۲dpi می باشد که باعث می شود طرحی با کیفیت بسیار بالا چاپ و توسط شما نصب گردد. طرح لایه باز بازگشایی مدارس با color mode:CMYK طراحی و مناسب چاپ بنر و یا پلات است. همان طور که می دانید تمامی پست هایی که در موضوع طرح لایه باز فتوشاپ ارائه شده است اختصاصی سایت تخصصی وطن فتو می باشد و تنها از این سایت می توانید آن را دانلود کنید. حجم بنر استند تبریک آغاز سال تحصیلی جدید تنها ۳٫۲ مگا بایت می باشد که می توانید با کلیک کردن بر روی دکمه دانلود به راحتی آن را دریافت نمایید.

تبریک بازگشایی مدارس

مشاهده بنر استند تبریک بازگشایی مدارس در زیر بدون استفاده از موکاپ نیز امکان پذیر می باشد.

استند تبریک بازگشایی مدارس

استند تبریک بازگشایی مدارس

محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • پسورد فایل ها در صورت وجود www.vatanphoto.com
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
  • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

محصولات مرتبط