طرح سه بعدی پیشرفت در کسب و کار psd

طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش سه بعدی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح سه بعدی پیشرفت در کسب و کار با فرمت psd و کیفیت و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تراکت و کارت ویزیت و فعالیت های تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش سه بعدی پیشرفت در کسب و کار با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح سه بعدی پیشرفت در کسب و کار با فرمت psd و کیفیت بالا آماده و قابل ویرایش به صورت کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش سه بعدی پیشرفت در فعالیت ها و کسب و کار با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از ۵ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش سه بعدی پیشرفت در فعالیت های اقتصادی و کسب و کار با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۴ در ۲۸ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این طرح سه بعدی آماده و قابل ویرایش موفقیت و پیشرفت در فعالیت های اقتصادی و کسب و کار تنها ۵۶ مگابایت می باشد.

جهت دانلود طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش طرح سه بعدی موفقیت و پیشرفت در فعالیت های اقتصادی و کسب و کار از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح سه بعدی پیشرفت در کسب و کار

طرح سه بعدی پیشرفت در کسب و کار psd

طرح سه بعدی پیشرفت در کسب و کار psd

محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • پسورد فایل ها در صورت وجود www.vatanphoto.com
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
  • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

محصولات مرتبط