بکگراند گرافیکی فانتزی شهر psd

طرح لایه باز و آماده بکگراند ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح بکگراند گرافیکی فانتزی شهر با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گرافیکی تبلیغاتی و کارت ویزیت های فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند گرافیکی فانتزی نقاشی شهر با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح بکگراند آماده و قابل ویرایش گرافیکی فانتزی شهر با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش گرافیکی فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش بکگراند گرافیکی فانتزی شهر با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی های کودکانه و مهد کودک ها در سایز ۲۱ در ۱۴ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون فانتزی گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش گرافیکی فانتزی شهر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶ مگابایت می باشد که می توانید در یک فایل zip آن را دریافت کنید.

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند آماده و قابل ویرایش شهر با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی های کودکانه فانتزی از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

بکگراند گرافیکی فانتزی شهر

بکگراند گرافیکی فانتزی شهر psd

بکگراند گرافیکی فانتزی شهر psd

محصول مفیدی برای شما بود ؟ پس به اشتراک بگذارید برای دوستانتان
درباره این محصول نظر دهید !
  • پسورد فایل ها در صورت وجود www.vatanphoto.com
  • پرداخت از طریق درگاه بانکی انجام میشود در غیر این صورت با ما تماس بگیرید
  • در صورت نیاز به سفارشی سازی و تغییرات در این محصول ، لطفا از بخش پشتیبانی با ما در ارتباط باشید

محصولات مرتبط