Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش psd

آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش psd

آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش

المان کارتونی

آیکن و المان ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی طرح لایه باز وطن فتو یک مجموعه آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون کارتونی و مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این مجموعه المان و آیکن کارتونی گرافیکی سنجاب و خرگوش و آهو با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن کارتونی گرافیکی سنجاب و آهو و خرگوش ارائه شده دراین پست با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت و در لایه های گوناگون می باشد که می توانید در طراحی های گوناگون کودکانه و مهد کودک ها به راحتی از آن ها استفاده کنید.
  • تعداد لایه های و المان های موجود در این مجموعه آیکن گرافیکی کارتونی سنجاب و خرگوش و آهو با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 10 لایه ترانسپارنت و بدون بکگراند مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • مجموعه آیکن و المان گرافیکی کارتونی سنجاب و خرگوش و آهو با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 28 در 21 سانتیمتر با رزولیشن 200dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی های گوناگون گرافیکی کودکانه و فانتزی می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 4 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این مجموعه المان و آیکن گرافیکی کارتونی شخصیت های حیوانی کارتونی سنجاب و خرگوش و آهو با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش psd
آیکن کارتونی سنجاب و خرگوش psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 4 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com