Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی کارت ویزیت آماده کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی psd

کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی psd

طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی گوناگون لبنیات های محلی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از المان های موجود در این کارت در طراحی های گوناگون دیگر خود استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 7 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 84 در 48 میلیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی تبلیغاتی می باشد.
  • طرح لایه باز  کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 3 مگا بایت می باشد.

کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش فروشگاه لبنیات محلی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی psd
کارت ویزیت فروشگاه لبنیات محلی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 3 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com