Taking too long? Close loading screen.

.

کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش psd

طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از وِیژگی های این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش فروشگاه کیف و کفش ارائه شده در این پست با فرمت psd کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش فروشگاه کیف و کفش با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش فروشگاه کیف و کفش با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با فرمت psd در سایز ۸۴ در ۴۸ میلیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش زنانه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵ مگا بایت می باشد.
  • کارت ویزیت لایه باز کیف کفش کارت ویزیت لایه باز فروشگاه بوتیک

کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش psd
کارت ویزیت آماده فروشگاه کیف و کفش psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 5 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما