Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال psd

پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال psd

 طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح بکگراند پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این پوستر لایه باز گرافیکی رسانه دیجیتال با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پوستر لایه باز گرافیکی رسانه دیجیتال ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پوستر لایه باز گرافیکی رسانه دیجیتال با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر لایه باز گرافیکی رسانه دیجیتال با فرمت psd و در سایز ۲۱ در ۳۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون و چاپ می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز پوستر لایه باز گرافیکی رسانه دیجیتال با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۲ مگا بایت می باشد.

پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال

جهت دانلود این طرح لایه باز پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال psd
پوستر گرافیکی رسانه دیجیتال psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 12 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما