Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز پوستر پوستر لایه باز حجاب برتر با فرمت psd

پوستر لایه باز حجاب برتر با فرمت psd

یکی از طراحان سایت تخصصی گرافیک وطن فتو به برای جشنواره تثبیت حجاب و عفافی که در کلانشهر رشت برگزار شد پوستر لایه باز حجاب برتر زیبایی را برای مؤسسه برگزار کننده طراحی کرده است. که این پوستر را با بدون لوگو و نام جشنواره برای دانلود به طور کاملا لایه باز برای ما ارسال کرده است که جا دارد در اینجا کمال تشکر را از این دوست گرامی داشته باشیم.

این پوستر لایه باز با عنوان حجب برتر در اختیار شما دوستان عزیز قرار خواهد گرفت که به راحتی می توانید از آن در انواع جشنواره هایی مرتبط استفاده کنید.

این پوستر حجاب برتر کاملا لایه باز بوده و با رزولیشن 300dpi برای حفظ کیفیت خود طراحی شده است که باعث می شود به راحتی از آن در سایز بزرگ و یا کوچک استفاده کنید.

طرح لایه باز پوستر حجاب برتر مناسب برای جشنواره ها در سایز 297 در 420 میلیمتر ارائه شده است. سایز پوستر جشنواره حجاب برتر در سایز استاندارد A3 می باشد.

فرمت این پوستر جذاب حجاب برتر psd بوده و به راحتی در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد. همچنین در پایان از طراح عزیز این پوستر نیز تشکر به عمل می آوریم.

پوستر لایه باز حجاب برتر

برای دانلود پوستر کاملا لایه باز حجاب برتر با قابلیت ویرایش در فتوشاپ با فرمت psd و رزولیشن 300dpi و کیفیت بسیار بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

پوستر لایه باز حجاب برتر با فرمت psd
پوستر لایه باز حجاب برتر با فرمت psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 31 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com