Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز تبلیغاتی پوستر تبلیغاتی و کارت ویزیت موبایل فروشی +PSD

پوستر تبلیغاتی و کارت ویزیت موبایل فروشی +PSD

تا کنون پوستر ها و کارت های تبلیغاتی بسیار متنوعی از این سایت برای دانلود به طور کاملا رایگان آماده دانلود شده است. یکی از مشاغلی که کارت ویزیت و پوستر های تبلیغاتی تا کنون برایش کم در نظر گرفته بودیم پوستر تبلیغاتی برای موبایل فروشی ها بود. این پوستر تبلغاتی ارائه شده در این پست برای موبایل فروشی ها آماده شده است که می توانند از آن به عنوان کارت ویزیت و یا پوستر های تبلیغاتی استفاده کرد. این کارت ویزیت و پوستر تبلیغاتی کاملا لایه باز بوده که به راحتی می توانید متن های مورد نیاز خود را به آن اضافه کنید و یا آیکن ها و لگوهای خود را در آن قرار دهید. این پوستر و کارت ویزیت تبلیغاتی موبایل فروشی با فرمت PSD می باشد که در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا می باشد.

پوستر و کارت ویزیت آماده و لایه باز تبلیغاتی برای موبایل فروشی ها با فرمت PSD

برای دانلود رایگان پوستر و کارت ویزیت لایه باز تبلیغاتی موبایل فروشی با لینک مستقیم از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو به ادامه مطلب مراجعه کنید.

پوستر تبلیغاتی و کارت ویزیت موبایل فروشی +PSD

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 18 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما