Taking too long? Close loading screen.

.

پوستر تبلیغاتی نفرات برتر psd

پوستر تبلیغاتی نفرات برتر psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح پوستر تبلیغاتی معرفی نفرات برتر مسابقات علمی و یا ورزشی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی معرفی نفرات برتر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پوستر تبلیغاتی معرفی نفرات برتر مسابقات علمی یا ورزشی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی معرفی نفرات برتر مسابقات علمی یا ورزشی با فرمت psd بیش از 15 لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی معرفی نفرات برتر مسابقات با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی نفرات برتر مسابقات با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 21 در 29 سانتیمتر و بار زولیشن 300dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز پوستر تبلیغاتی معرفی نفرات برتر مسابقات با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 29 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز اختصاصی پوستر تبلیغاتی نفرات برتر مسابقات با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

پوستر تبلیغاتی نفرات برتر psd
پوستر تبلیغاتی نفرات برتر psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 29 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com