Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه psd

مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه psd

 مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مدل آتلیه عکس اسپرت مناسب برای مردان با فرمت psd و با کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه با فرمت psd بوده و به صورت لایه باز و کاملا تفکیک شده می باشد که باعث می شود به راحتی بتوانید تصاویر خود را جایگزین تصاویر موجود در این مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو بیش از ۵ لایه می باشد.
  • این طرح لایه باز مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۲۰ در ۱۳ سانتیمتر و با رزولیشن ۲۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه با فرمت psd و در سایز مناسب با کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مدل آتلیه عکس اسپرت مردانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما