Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن کودکانه مهد کودک psd

مجموعه آیکن کودکانه مهد کودک psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن کودکانه مهد کودک با فرمت psd و لایه های کاملا تفکیک شده مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن کودکانه آیکن مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن کودکانه آیکن مهد کودک با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز و ترانسپارنت می باشد که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • این مجموعه آیکن کودکانه آیکن مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا دارای بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده مناسب جهت طراحی های کودکانه و مهدکودک ها می باشد.
  • این مجموعه آیکن کودکانه آیکن مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در یک فایل و در سایز ۲۸ در ۲۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت طراحی های گرافیکی کودکانه می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن کودکانه آیکن مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۱ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن کودکانه مهد کودک

جهت دانلود این مجموعه آیکن کودکانه آیکن مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن کودکانه مهد کودک psd
مجموعه آیکن کودکانه مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 11 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما