Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن میوه ها و مرکبات psd

مجموعه آیکن میوه ها و مرکبات psd

 مجموعه آیکن میوه مرکبات psd

مجموعه آیکن هایی را که برای این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یک مجموعه بسیار کاربردی و مناسب برای طراحی های گوناگون با فرمت psd می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن های کاربردی میوه و مرکبات با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن میوه و مرکبات تماما در یک فایل کاملا لایه باز و با فرمت psd قرار گرفته است که باعث می شود به راحتی بتوانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن های میوه و مرکبات بیش از 50 لایه کاملا تفکیک شده و به تعداد تصاویری که در زیر مشاهده می کنید می باشد.
  • این مجموعه آیکن شامل میوه هایی همانند:موز، هلو، آناناس، کدو، نارگیل، هندوانه، لیمو، خربزه، سیب، کیوی و … با فرمت psd می باشد.
  • سایز این مجموعه آیکن های شامل میوه و مرکبات با کیفیت بالا 20 در 20 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن های شامل میوه و مرکبات با کیفیت بالا و در سایز مناسب تنها 24 مگابایت و مناسب جهت طراحی های گوناگون می باشد.

جهت دانلود این مجموعه آیکن میوه ها و مرکبات با فرمت psd و در سایز مناسب از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب این پست بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن میوه مرکبات psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 24 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com