Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن مایکل جکسون psd

مجموعه آیکن مایکل جکسون psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن مایکل جکسون با فرمت psd و به صورت ترانسپارنت مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن المان مایکل جکسون با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن شخصیت مایکل جکسون با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپانت و با لایه های کاملا تفکیک شده مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون می باشد.
  • تعداد لایه های موجود در این مجموعه آیکن و المان مایکل جکسون با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه ترانسپانت و مناسب جهت طراحی است.
  • مجموعه آیکن و المان مایکل جکسون با فرمت psd و کیفیت بالا در یک فایل psd در سایز ۲۳ در ۲۸ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این مجموعه المان مایکل جکسون با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۷ مگا بایت است.

مجموعه آیکن مایکل جکسون

جهت دانلود این مجموعه المان مایکل جکسون با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن مایکل جکسون psd
مجموعه آیکن مایکل جکسون psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 7 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما