Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن لوازم خانگی psd

مجموعه آیکن لوازم خانگی psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این پست یک مجموعه آیکن لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این آیکن لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن لوازم خانگی ارائه شده در این پست با فرمت psd و به صورت ترانسپارنت بوده که می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه المان آیکن لوازم خانگی با فرمت psd و به صورت ترانسپارنت بیش از ۳۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • این المان ها و آیکن لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا در یک فایل psd در سایز ۹۷ در ۶۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.
  • حجم این مجموعه المان آیکن لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۸۰ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن لوازم خانگی psd

جهت دانلود این مجموعه المان لوازم خانگی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن لوازم خانگی psd
مجموعه آیکن لوازم خانگی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 280 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما