Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن دوچرخه فانتزی psd

مجموعه آیکن دوچرخه فانتزی psd

مجموعه آیکن ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه آیکن دوچرخه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این مجموعه آیکن بدون بکگراند دوچرخه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه آیکن ترانسپارنت دوچرخه فانتزی با فرمت psd و در لایه های کاملا تفکیک شده به صورت ترانسپارنت و مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این مجموعه آیکن دور بر شده دوچرخه فانتزی با فرمت psd بیش از ۲۰ لایه تفکیک شده و به صورت ترانسپارنت است.
  • این مجموعه آیکن بدون بکگراند دوچرخه فانتزی با فرمت psd در یک فایل لایه باز و در سایز ۲۰ در ۲۰ سانتیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون است.
  • حجم این مجموعه المان دوچرخه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۶ مگا بایت است.

مجموعه آیکن دوچرخه فانتزی

جهت دانلود این مجموعه المان دوچرخه فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن دوچرخه فانتزی psd
مجموعه آیکن دوچرخه فانتزی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 16 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما