Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز مجموعه آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی psd

مجموعه آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی psd

 مجموعه آیکن ارائه شده در این پست یک مجموعه آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی و مهد کودک ها می باشد.

از ویژگی های این  آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مجموعه آیکن ببر پلنگ فانتزی کارتونی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا به صورت ترانسپارنت و در لایه های جدا می باشد که می توانید از آن در طراحی های گوناگون خود استفاده کنید.
  • تعداد آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی ارائه شده در این پست با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۴۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این مجموعه آیکن ببر پلنگ فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۳۵ در ۷۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون تبلیغاتی فانتزی و مهد کودک ها می باشد.
  • حجم این مجموعه آیکن ببر پلنگ فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۵۳ مگا بایت می باشد.

مجموعه آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی

جهت دانلود این  آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

مجموعه آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی psd
مجموعه آیکن ببر و پلنگ فانتزی کارتونی psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 153 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما