Taking too long? Close loading screen.

قاب عکس کودکانه با ۴ فرم psd

 قاب عکسی را که برای این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یک قاب عکس کودکانه بسیار جذاب و با چهار فرم جداگانه و زیبا می باشد که می توانید به راحتی چهار عکس زیبا از فرزند دلبندتان را در یک عکس داشته باشید.

از ویژگی های این قاب عکس با کیفیت بالا مناسب برای کودکان و با ۴ فرم زیبا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این قاب عکس کودکانه جذاب و با کیفیت مناسب برای کودکان در یک فایل psd قرار دارد که شما می توانید به راحتی آن را در فتوشاپ اجرا کنید.
  • این قاب عکس شامل دو لایه متفاوت می باشد، در لایه زیرین عکس هایی که در این تصویر مشاهده می کنید وجود دارد، شما باید در در زیر لایه اصلی (اولی) تصاویر خود را قرار دهید تا تصاویر شما جایگزین تصاویر موجود در تصویر زیر گردد.
  • رزولیشن این قاب عکس جذاب کودکانه مناسب برای آتلیه عکس تنها ۳۰۰dpi می باشد.
  • این قاب عکس کودکانه مناسب برای آتلیه عکس در سایز ۴۴ سانتیمتر در ۲۷ سانتیمتر طراحی و آماده دانلود شده است.

جهت دانلود این قاب عکس با کیفیت و جذاب کودکانه مناسب برای آتلیه عکس کودکان با فرمت psd باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

قاب عکس کودکانه 4 فرم psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398
دانلود طرح
حجم فایل: 40 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما