Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز پروژه آتلیه عکس فون صورتی کودک با رنگ صورتی و فرمت psd

فون صورتی کودک با رنگ صورتی و فرمت psd

یکی از بهترین و جذابترین پست های سایت تخصصی گرافیک وطن فتو طرح های کاملا لایه باز فون عروس و داماد و کودکان می باشد که استقبال بسیار خوبی نیز از آنان شده است. برای ایجاد تنوع بیشتر و حق انتخاب بیشتر یکی دیگر از فون صورتی کودک را با لینک مستقیم و کاملا لایه باز آماده دانلود کرده ایم. این فون صورتی کودک دارای سه فرم بسیار زیبا می باشد که دو فرم از این فون صورتی کودک با حالت قلب های فانتزی می باشد و یک فرم نیز عکس کودک به شکل بزرگ است. این فون صورتی کودک کاملا لایه باز بوده که به راحتی می توانید از لایه های گوناگون آن در انواع طرح های خود استفاده کنید و یا هر گونه تغییر مورد نظر خود را در این طرح فون کودک صورتی اعمال کنید. فرمت این طرح فون صورتی psd بوده که به راحتی در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد و می توانید هر گونه تغییر مورد نظر خود را در آن اعمال کنید.

دانلود رایگان فون صورتی کودک با طرح قلب و دارای سه فرمت با فرمت PSd

برای دانلود رایگان فون صورتی کودک با طرح قلب و دارای سه فرم با لینک مستقیم از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو با فرمت psd باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

فون صورتی کودک با رنگ صورتی و فرمت psd

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

2 thoughts on “فون صورتی کودک با رنگ صورتی و فرمت psd

  1. سلام .کارهای جالبی بودند. لطفا برای تهیه طرحهای کودک وحتی طرحهای خانوادگی چه باید کرد. ایا میشود با تهیه طرحهای شما از عکسهای خودمان استفاده وبرای چاپ اماده کرد۰۹۳۷۶۰۵۷۳۱۲

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 40 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما