Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز کارت پستال طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی psd

طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی psd

 طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح گرافیکی کارتونی بسیار جذاب از آدم برفی مناسب برای طرح های تبلیغاتی مهد کودک با فرمت psd و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و از آن برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز گرافیکی کارتونی آدم برفی مناسب برای طراحی های مهد کودک بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ دیجیتال است.
  • حجم این طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی مناسب برای طراحی های کودکانه با کیفیت بالا و فرمت psd تنها ۴۴ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز گرافیکی کارتونی آدم برفی مناسب برای طراحی های تبلیغاتی مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح گرافیکی کارتونی آدم برفی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 44 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما