Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها psd

طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها psd

این طرح ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح بکگراند گرافیکی زمستان مناسب جهت استفاده در طراحی های کودکانه و مهدکودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز بکگراند گرافیکی زمستان مناسب برای مهدکودک ها و طراحی های کودکانه با فرمت psd بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده می باشد.
  • این طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۲ در ۳۳ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۲۷ مگا بایت است.

طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک

جهت دانلود این طرح لایه باز گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها psd
طرح گرافیکی زمستان برای مهدکودک ها psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 27 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما