Taking too long? Close loading screen.

.

طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مربوط به جشن عید فطر و یا نماز عید فطر می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده و قابل ویرایش بنر کلاسیک تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر کلاسیک تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از ۱۰ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح آماده و قابل ویرایش بنر شهری کلاسیک تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۰ در ۲۰۰ سانتیمتر با رزولیشن ۵۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون شهری و مراسمات جشن عید فطر است.
  • طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم طرح آماده بنر شهری کلاسیک تبریک عید سعید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۸ مگابایت می باشد.
  • دانلود این طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر در یک فایل zip

طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر

جهت دانلود طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بنر شهری کلاسیک تبریک عید سعید فطر طرح لایه باز عید فطر با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر psd
طرح کلاسیک تبریک عید سعید فطر psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 58 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com