Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز دفترچه کاغذ طرح کاغذ قدیمی با کیفیت بالا و با فرمت psd

طرح کاغذ قدیمی با کیفیت بالا و با فرمت psd

سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو برای این پست خود یک طرح کاغذ قدیمی با کیفیت بالا و با فرمت psd با کیفیت بالا را به طور کاملا ترانسپارنت آماده دانلود کرده است. دانلود این کاغذ قدیمی با فرمت psd در ادامه مطلب به آسانی با لینک مستقیم امکان پذیر است. از کاغذ های قدیمی می توان استفاده های گوناگون کرد یکی از این استفاده ها به عنوان کتیبه می باشد که به راحتی می توانید عکس ها و یا متن مورد نظر خود را در آن قرار داده و در انواع مکان های مذهبی استفاده کنید.

موارد دیگر استفاده از این کاغذهای قدیمی استفاده از آن به عنوان کاغذ احادیث و یا متن های ادبی می باشد که می توانید در انواع اماکن اجتماعی استفاده کنید و مکان زیبایی را به وجود آورید. این کاغذ قدیمی با فرمت psd می باشد که به راحتی در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا خواهد بود و هر گونه ویرایش و یا تغییر مد نظر خود را نیز می توانید به آسانی در آن اعمال کنید.

دانلود این طرح لایه باز در ادامه مطلب در یک فایل zip مقدور می باشد.

دانلود رایگان کاغذ قدیمی برای طراحی انواع کتیبه ها و یا بگراند احادیث و داستان های ادبی در انواع اماکن مذهبی و اجتماعی

جهت دانلود این طرح لایه باز و ترانسپارنت کاغذ قدیمی با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در انواع طراحی های گوناگوت تبلیغاتی گرافیکی ادارات و طراحی های تاریخی از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کاغذ قدیمی با کیفیت بالا و با فرمت psd

طرح کاغذ قدیمی با کیفیت بالا و با فرمت psd
طرح کاغذ قدیمی با کیفیت بالا و با فرمت psd

دانلود بهترین و جدیدترین طرح های زیر از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو

طرح های لایه باز مناسبتی | تراکت تبلیغاتی | کارت ویزیت

طرح لایه باز تقویم | اسم سال | دانلود عکس جدید

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 18 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما