Taking too long? Close loading screen.

.

طرح کارت دعوت جشنواره psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک بکگراند مناسب جهت استفاده به عنوان طرح کارت دعوت جشنواره های گوناگون با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش کارت دعوت جشنواره با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت دعوت آماده و قابل ویرایش جشنواره با فرمت psd و به صورت کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید و یا از آن در طراحی های دیگر خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز کارت دعوت آماده و قابل ویرایش جشنواره با فرمت psd اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.(لازم به ذکر است لوگو این جشنواره به علت اختصاصی بوده جشنواره گلپوشان در طرح وجود ندارد.)
  • این مجموعه شامل دو فایل psd از طرح پشت و روی کارت دعوت در سایز ۱۴ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ دیجیتال با کیفیت بسیار بالا می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش بکگراند کارت دعوت جشنواره با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش است.
  • حجم این طرح کارت دعوت جشنواره با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۸ مگا بایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کرده و هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.

طرح کارت دعوت جشنواره psd

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند طرح کارت دعوت جشنواره با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کارت دعوت جشنواره psd
طرح کارت دعوت جشنواره psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «طرح کارت دعوت جشنواره psd»

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 8 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com