Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک psd

طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک psd

طرح لایه باز بکگراند ارائه شده در این پست یک طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک مناسب جهت طراحی های کودکانه و مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارتونی گرافیکی مناسب جهت طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارتونی گرافیکی مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۶ لایه تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز بکگراند کارتونی گرافیکی مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd در سایز ۴۲ در ۳۳ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز بکگراند کارتونی گرافیکی مناسب برای مهد کودک ها با فرمت psd تنها ۳۶ مگا بایت می باشد.

طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز بکگراند کارتونی گرافیکی مناسب برای مهد کودک ها و طراحی های کودکانه با فرمت psd پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک psd
طرح کارتونی گرافیکی مهد کودک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 36 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما