Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز پوستر طرح پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج psd

طرح پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج psd

طرح پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج psd

طرح لایه باز پوستر ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 15 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 21 در 29 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • طرح لایه باز پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 48 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده پوستر و بنر افتتاحیه پایگاه بسیج با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج psd
طرح پوستر افتتاحیه پایگاه بسیج psd

 

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 48 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com