Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح نمای سه بعدی شهر سازی psd

طرح نمای سه بعدی شهر سازی psd

نمای سه بعدی شهر سازی

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز و آماده نمای سه بعدی شهر سازی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت طراحی های گوناگون تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز نمای سه بعدی و آماده شهر سازی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح نمای سه بعدی شهر سازی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده نمای سه بعدی شهر سازی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۶۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • طرح لایه باز نمای آماده سه بعدی شهر سازی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۴۴ در ۲۸ سانیمتر با رزولیشن ۳۰۰dpi شامل دو طرح گوناگون در یک فایل psd مناسب جهت چاپ و طراحی های گرافیکی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز نمای سه بعدی شهر سازی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۶۳ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز نمای سه بعدی آماده از شهر سازی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح نمای سه بعدی شهر سازی psd
طرح نمای سه بعدی شهر سازی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 63 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما