Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی آیکن لایه باز طرح میکی موز مهد کودک psd

طرح میکی موز مهد کودک psd

 طرح گرافیکی کارتونی ارائه شده دراین پست یک طرح میکی موز مهد کودک مناسب برای طراحی های مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز میکی موز مهد کودک با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح میکی موز مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده که می توانید از آن در طراحی های گوناگون استفاده کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح میکی موز مناسب برای طراحی های گرافیکی کارتونی و مهد کودک ها با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح میکی موز مناسب برای طراحی های کودکانه و مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۵ در ۱۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز میکی موز مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۷ مگا بایت می باشد.

طرح میکی موز مهد کودک

جهت دانلود این طرح لایه باز لایه باز میکی موز مناسب برای طراحی های مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح میکی موز مهد کودک psd
طرح میکی موز مهد کودک psd

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 47 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما