Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه کارت ویزیت پوشاک جین psd

طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه کارت ویزیت پوشاک جین با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی گوناگون بوتیک و پوشاک جین می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت پوشاک جین با فرمت psd با کیفیت بسیار بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش پوشاک جین با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت پوشاک جین با فرمت psd و کیفتی بالا بیش از 7 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت پوشاک جین با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت پوشاک جین با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 84 در 48 میلیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش کارت ویزیت پوشاک جین با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 30 مگا بایت می باشد.

طرح لایه کارت ویزیت پوشاک جین

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده کارت ویزیت بوتیک جین کارت ویزت ویزیت لایه باز پوشاک جین با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه کارت ویزیت پوشاک جین psd
طرح لایه کارت ویزیت پوشاک جین psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com