Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز گل نورانی سه بعدی psd

طرح لایه باز گل نورانی سه بعدی psd

طرح لایه باز ارائه شده در این پست از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک مجموعه طرح لایه باز گل نورانی سه بعدی شامل دو طرح متفاوت با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح گل لایه باز نورانی سه بعدی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح گل نورانی سه بعدی با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح گل نورانی با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۴۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح گل لایه باز نورانی سه بعدی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۴۱ در ۹۷ سانتیمتر و با رزولیشن ۱۵۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح گل نورانی لایه باز سه بعدی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۶ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز گل نورانی سه بعدی

جهت دانلود این طرح گل نورانی سه بعدی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز گل نورانی سه بعدی psd
طرح لایه باز گل نورانی سه بعدی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 46 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما