Taking too long? Close loading screen.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز گرافیکی کارتونی طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مهد کودک psd

طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مهد کودک psd

 طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مهد کودک psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یک طرح جذاب گرافیکی کارتونی مناسب برای مهد های کودک و یا کتاب داستان های کودکانه با فرمت psd و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مهد کودک با طرح جذاب و فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح گرافیکی کارتونی مناسب برای طراحی های کودکانه و یا مهدکودک ها با کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز مناسب برای مهد کودک ها و یا طراحی های کودکانه بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مناسب برای طراحی های کودکانه و یا مهد های کودک در سایز ۲۹ در ۲۱ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز گرافیکی کارتونی مناسب برای طراحی های کودکانه و یا مهد کودک ها تنها ۴۱ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز مناسب برای فعالیت های تبلیغاتی و طراحی های گوناگون مناسب برای کودکان و مهد کودک ها با فرمت psd باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 40 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما