Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز کره زمین و کهکشان psd

طرح لایه باز کره زمین و کهکشان psd

 طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز کره زمین و کهکشان با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح کره زمین لایه باز کهکشان با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کره زمین و کهکشان با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده که می توانید به راحتی هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح کره زمین لایه باز کهکشان با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۵ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح کره زمین لایه باز کهکشان با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۱۳ در ۱۰ سانتیمتر و با رزولیشن ۲۰۰dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح کره زمین لایه باز کهکشان با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۱۳ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز کره زمین و کهکشان psd

جهت دانلود این طرح کره زمین لایه باز کهکشان با فرمت psd و کیفیت بالا بک گراند لایه باز پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز کره زمین و کهکشان psd
طرح لایه باز کره زمین و کهکشان psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 13 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما