Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز کارت پستال طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه psd

طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه psd

 طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه psd

 طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه یک مجموعه بسیار جذاب از آیکن های فانتزی و عاشقانه می باشد که در کنار هم یک کارت پستال بسیار جذاب عاشقانه را درست کرده است و می توانید از آن در تولد ها و یا روز عشق استفاده کنید.

از ویژگی های این طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح کارت پستال عاشقانه با المان های گوناگون مناسب برای طراحی های عاشقانه با فرمت psd بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های گوناگون آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه با المان های عاشقانه بیش از ۲۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه با فرمت psd و دارای المان های گوناگون عاشقانه در سایز ۳۳ در ۲۵ سانتیمتر و با رزولیشن ۳۰۰dpi می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب برای طراحی های گوناگون تنها ۳۵ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب باید بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز کارت پستال عاشقانه psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 35 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما