Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز کارت ویزیت تجاری آماده +psd

طراحان سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو برای این پست از سایت یک طرح لایه باز کارت ویزیت تجاری آماده را به طور کاملا لایه باز و اختصصای آماده دانلود کرده اند.

این طرح کاملا لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش را می توانید برای انواع مشاغل اداری، تجاری، خدمات های کامپیوتری و … مورد استفاده قرار دهید.

این کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش با فرمت psd می باشد که به راحتی در نرم افزار فتوشاپ اجرا شده و می توانید تغییرات لازم و مورد نظر خود همانند نام شرکت و شماره تماس و آدرس را در آن اضافه کنید و یا از المان های گوناگون آن در انواع طراحی های شخصی و یا اداری خود استفاده نمایید.

تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده شامل بیش از 25 لایه تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد. روزلیشن این طرح لایه باز کارت ویزیت آماده تجاری 300dpi بوده است.

این کارت ویزیت لایه باز آماده توسط طراح عزیز سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آقای ابراهیم قلی پور طراحی شده است و جزء یکی از طرح های اختصاصی این سایت می باشد که تنها از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو می توانید دانلود کنید.

لطفا با پیشنهادات خود ما را در ارائه هر چه بیشتر و بهتر خدمات به شما دوستان عزیز راهنمایی کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت تجاری آماده

برای دانلود طرح کاملا لایه باز کارت ویزیت آماده و قابل ویرایش و با کیفیت بالا با فرمت psd و رزولیشن 300dpi از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز کارت ویزیت تجاری آماده +psd

ابراهیم قلی پور

1 دیدگاه دربارهٔ «طرح لایه باز کارت ویزیت تجاری آماده +psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 1 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com