Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز پوستر عید فطر psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح پوستر عید فطر با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز پوستر و بنر شهری عید فطر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح لایه پوستر و بنر شهری عید فطر با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پوستر و بنر شهری عید فطر با فرمت psd بیش از 15 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز پوستر و بنر شهری عید فطر اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز پوستر و بنر شهری عید فطر با فرمت psd در سایز 42 در 28 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون می باشد. شما دوستان می توانید با تغییر سایز و رزولیشن آن به 50dpi از آن به عنوان بنر نیز استفاده کنید.
  • حجم این طرح لایه باز پوستر عید فطر با فرمت psd تنها 40 مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز پوستر عید فطر

جهت دانلود این طرح لایه باز پوستر عید فطر با فرمت psd و کیفیت بسیار بالا و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز پوستر عید فطر psd
طرح لایه باز پوستر عید فطر psd

طرح لایه باز پوستر عید فطر psd
طرح لایه باز پوستر عید فطر psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 40 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com