Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین psd

طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین psd

طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده بکگراند پاییزی گرافیکی ولنتاین با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح پاییزی گرافیکی ولنتاین با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نطرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۱۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده بکگراند پاییزی گرافیکی ولنتاین با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز ۵۹ در ۳۵ سانتیمتر با رزولیشن ۱۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گرافیکی فانتزی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده بکگراند پاییزی گرافیکی ولنتاین با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۳۰ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده بکگراند پاییزی گرافیکی فانتزی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین psd
طرح لایه باز پاییزی گرافیکی ولنتاین psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 30 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما