Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز پروژه آتلیه عکس طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه psd

طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه psd

طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه

قاب عکس آتلیه

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در مهد کودک ها و یا طراحی های دخترانه و بچه گانه و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش قاب آتلیه عکس کودکانه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح قاب آماده و قابل ویرایش آتلیه عکس کودکانه و طراحی های دخترانه و مهد کودک با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید در نرم افزار فتوشاپ تغییرات مد نظرتان را روی آن اعمال کنید و یا تصویر مورد نظرتان را با تصویر بکار رفته در اسکرین شات تعویض کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه و دخترانه با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 6 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش قاب عکس آتلیه کودکانه و بچه گانه و مناسب برای طراحی مهد کودک ها با فرمت psd در سایز 41 در 29 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi و مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی و شخصی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش قاب آتلیه عکس کودکانه بچگانه دخترانه با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 22 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش قاب آتلیه عکس کودکانه دخترانه با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی طرح لایه باز پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه psd
طرح لایه باز قاب آتلیه عکس کودکانه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 22 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com