Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی psd

طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی psd

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو یک طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی و طراحی های شهری می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز آماده و قابل ویرایش طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده و قابل ویرایش طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا شامل بیش از 15 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 29 در 19 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی و طراحی های مهد کودک و مهدهای قرآنی می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 61 مگابایت می باشد که می توانید آن را در یک فایل zip دریافت کنید.
  • طرح آماده و قابل ویرایش طبیعت فانتزی این پست شامل گل آفتاب گردان، تابلو چوبی، حلزون، طبیعت واقعی، جاده و … می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده و قابل ویرایش طبیعت فانتزی واقعی با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک و طرح لایه باز وطن فتو پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی

طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی psd
طرح لایه باز طبیعت فانتزی واقعی psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 61 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com