Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی بکگراند لایه باز طرح لایه باز سن با نورپردازی psd

طرح لایه باز سن با نورپردازی psd

طرح لایه باز سن با نورپردازی

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز سن با نورپردازی و فرمت psd مناسب جهت استفاده در طراحی های گوناگون گرافیکی فانتزی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده سن با نورپردازی با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

  • از ویژگی های این طرح لایه باز سن با نورپردازی با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده سن با نورپردازی با فرمت psd بیش از ۷۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در فتوشاپ می باشد
  • این طرح لایه باز و آماده سن با نورپردازی با فرمت psd  و کیفیت بالا در سایز ۵۲ در ۳۵ سانتیمتر با رزولیشن ۷۲dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.
  • حجم طرح لایه باز و آماده سن همراه نورپردازی با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴ مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز سن با نورپردازی و فرمت psd  با کیفیت بسیار بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز سن با نورپردازی psd
طرح لایه باز سن با نورپردازی psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 4 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما