Taking too long? Close loading screen.

.

خانه طرح لایه باز عمومی طرح لایه باز طراحی سایت طرح لایه باز دکمه های جذاب برای طراحی سایت

طرح لایه باز دکمه های جذاب برای طراحی سایت

یکی از درخواست هایی را که زیاد مطرح شده است و طراحان زیادی به دنبال آن هستند، طرح های مربوط به دکمه های گوناگون و جذاب می باشد که هم در طراحی های سایت و هم در طرح های گرافیکی و فلش و … مورد استفاده قرار می گیرد. به همین منظور و برای رفع نیاز شما کاربران عزیز یک مجموعه بسیار جذاب و کاربردی از دکمه های جذاب را به طور کاملا لایه باز و قابل ویرایش آماده دانلود کرده ایم. این طرح کاملا لایه باز دکمه های جذاب را می توانید به آسانی در نرم افزار فتوشاپ اجرا کرده و ویرایش های مد نظر خود را در آن اعمال کنید. فرمت این دکمه های جذاب برای طراحی سایت psd و رزولیشن آن نیز ۳۰۰dpi می باشد. شما دوستان می توانید با مطرح کردن نیاز ها  در خواست های خود ما را در ارئه هر چه بهتر خدمات گرافیکی راهنمایی فرمایید.

دانلود طرح کاملا لایه باز دکمه های جذاب گرافیکی برای طراحی سایت با فرمت psd و رزولیشن ۳۰۰dpi

برای دانلود رایگان طرح کاملا لایه باز دکمه های جذاب و گرافیکی و فانتزی طراحی سایت از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز دکمه های جذاب برای طراحی سایت

دانلود رایگان بهترین و با کیفیت ترین و کمیاب ترین psd ها از تخصصی وطن فتو

 

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 2 مگابایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما