Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 95 طرح لایه باز تقویم 95 مزین به تصویر رهبری psd

طرح لایه باز تقویم 95 مزین به تصویر رهبری psd

طرح لایه باز تقویم 95 مزین به تصویر رهبری psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 95 مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم 95 مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 130 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 25 در 50 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی و مساجد و حسینیه ها می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 95 آماده مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم طرح لایه باز تقویم 95 آماده مزین به تصویر رهبری با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 98 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود طرح لایه باز تقویم 95 آماده مزین به تصویر رهبر انقلاب اسلامی با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 95 مزین به تصویر رهبری psd
طرح لایه باز تقویم 95 مزین به تصویر رهبری psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 98 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com