Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 95 طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان psd

طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان psd

طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان psd

طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مذهبی ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز و آماده تقویم 95 مذهبی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح آماده تقویم 95 مذهبی اسلامی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 130 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز 25 در 50 سانتیمتر با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون مذهبی می باشد.
  • طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم طرح لایه باز تقویم 95 آماده مذهبی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا تنها 96 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود طرح لایه باز تقویم 95 آماده مذهبی اسلامی امام زمان عج با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان psd
طرح لایه باز تقویم 95 مذهبی امام زمان psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 96 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com