Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تقویم ۹۵ فست فود psd

طرح لایه باز تقویم ۹۵ فست فود psd

طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم ۹۵ فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون می باشد.

از ویزگی های این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم ۹۵ فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های به کار رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۹۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش در نرم افزار فتوشاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ تبلیغاتی فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A3 با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و استفاده در انواع طراحی های گوناگون می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ تبلیغاتی فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ تبلیغاتی فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۴۴ مگابایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ فست فود با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

طرح لایه باز تقویم 95 فست فود psd
طرح لایه باز تقویم ۹۵ فست فود psd
طرح لایه باز تقویم 95 فست فود psd
طرح لایه باز تقویم ۹۵ فست فود psd


Notice: get_the_author_email از نگارش2.8.0 منسوخ شده است! به‌جای آن از get_the_author_meta('email') استفاده نمایید. in /home/vatanpho/public_html/wp-includes/functions.php on line 4565
ابراهیم قلی پور

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 44 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com