Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تقویم ۹۵ بوتیک psd

طرح لایه باز تقویم ۹۵ بوتیک psd

طرح لایه باز و آماده ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم ۹۵ بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا مناسب جهت استفاده در انواع فعالیت های تبلیغاتی می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم ۹۵ بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طرح تقویم ۹۵ بوتیک با فرمت psd  کیفیت بالا کاملا لایه باز بوده و به راحتی می توانید هر گونه تغییر مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ تبلیغاتی بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از ۹۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا در سایز A3 با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های گوناگون تبلیغاتی پوشاک و بوتیک های اسپرت می باشد.
  • طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ تبلیغاتی بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • حجم این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا تنها ۵۲ مگابایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز و آماده تقویم ۹۵ بوتیک با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کلیک کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

طرح لایه باز تقویم 95 بوتیک psd
طرح لایه باز تقویم ۹۵ بوتیک psd
طرح لایه باز تقویم 95 بوتیک psd
طرح لایه باز تقویم ۹۵ بوتیک psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 52 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com