Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تقویم 94 دفاتر بیمه psd

طرح لایه باز تقویم 94 دفاتر بیمه psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لحظه از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو یک طرح لایه باز تقویم 94 مناسب برای دفاتر خدمات بیمه و نمایندگی های مجاز بیمه با فرمت psd و کاملا لایه باز می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 94 دفاتر خدمات بیمه با فرمت psd و کیفیت بالا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم 94 مناسب برای دفاتر بیمه و نمایندگی های مجاز بیمه با فرمت psd و کاملا لایه باز بوده که می توانید تغییرات مد نظرتان را در هر یک از لایه های آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم 94 مناسب برای دفاتر بیمه و نمایندگان مجاز بیمه با فرمت psd و کیفیت بالا بیش از 150 لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 94 مناسب برای دفاتر خدمات بیمه و نمایندگان مجاز خدمات بیمه با فرمت psd و کیفیت بالا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم 94 مناسب برای دفاتر بیمه و نمایندگان مجاز بیمه با فرمت psd در سایز 26 در 42 سانتیمتر و با رزولیشن 300dpi مناسب جهت چاپ و طراحی های تبلیغاتی گوناگون می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 94 مناسب برای دفاتر بیمه و نمایندگان مجاز بیمه با فرمت psd تنها 12 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 94 مناسب جهت دفاتر بیمه و نمایندگان مجاز بیمه با فرمت psd و کیفیت بالا پس از مراجعه به ادامه مطلب بر روی دانلود: لینک مستقیم کیلک کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 94 دفاتر بیمه psd
طرح لایه باز تقویم 94 دفاتر بیمه psd

ابراهیم قلی پور

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 11 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com