Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 93 طرح لایه باز تقویم 93 برای گالری نقاشی

طرح لایه باز تقویم 93 برای گالری نقاشی

طرح لایه باز تقویم 93 گالری نقاشی

طرحی که در این لحظه در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یکی دیگر از طرح های کاملا اختصاصی طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای گالری نقاشی می باشد که می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید و یک طرح جذاب از تقویم را ارائه دهید.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای آموزشگاه های نقاشی با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم سال 93 مناسب برای آموزشگاه ها و گالری های نقاشی کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با سلیقه خود هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 کاملا اختصاصی بوده و شما دوستان تنها می توانید این طرح را از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 آموزشگاه و گالری های نقاشی با فرمت psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح کاملا لایه باز تقویم 93 مناسب برای آموزشگاه ها و گالری نقاشی بیش از 300 لایه تفکیک شده می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای آموزشگاه ها و گالری نقاشی در سایز A3 و با رزولیشن 300dpi مناسب برای چاپ دیجیتال طراحی شده است.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 آموزشگاه و گالری نقاشی توسط ابراهیم قلی پور طراحی شده است.
  • حجم این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای تبلیغ آموزشگاه و گالری های نقاشی تنها 83 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 93 با کیفیت بالا و کاملا تفکیک لایه شده از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 93 گالری نقاشی

ابراهیم قلی پور
دانلود طرح
حجم فایل: 83 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com