Taking too long? Close loading screen.

.

طرح لایه باز تقویم ۹۳ کافی شاپ psd

طرح لایه باز ارائه شده در این لجظه یک تقویم کاملا لایه باز از طرح لایه باز تقویم ۹۳ کافی شاپ ها با فرمت psd و قابل ویرایش می باشد.

از ویژگی های این تقویم ۹۳ مناسب برای کافی شاپ ها با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم ۹۳ مناسب برای کافی شاپ ها کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید متناسب با نیاز خود هر گونه تغییر مد نظرتان را در آن اعمال کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این طرح لایه باز تقویم ۹۳ بیش از ۸۰ لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای کافی شاپ ها در سایز A3 و با رزولیشن ۳۰۰dpi مناسب برای چاپ دیجیتال طراحی و ارائه شده است.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای کافی شاپ ها کاملا اختصاصی بوده و تنها از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو می توانید آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای کافی شاپ ها کاملا آماده بوده و تنها با تغییر نام آن و آدرس و شماره تماس می توانید از آن برای تبلیغات خود استفاده کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم ۹۳ کافی شاپ ها با حجم ۸۲ مگا بایت می باشد.

طرح لایه باز تقویم ۹۳ کافی شاپ psd

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم ۹۳ مناسب برای کافی شاپ ها با حجم مناسب و در سایز مناسب با فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم ۹۶

طرح لایه باز تقویم 93 کافی شاپ psd

ابراهیم قلی پور
اینجانب با فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت گرافیک طرح لایه باز وطن فتو به هيچ عنوان رضایت ندارم، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید. ارتباط مستقیم: 09119306398

دیدگاه‌تان را بنویسید:

دانلود طرح
حجم فایل: 83 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com
مرامنامه ی وطن فتو
از تمامی کاربران تقاضا داریم مطلب ذیل را با دقت مطالعه بفرمایند.
فروش يا هديه ، کلیه مطالب سایت وطن فتو به هيچ عنوان مجاز نمی باشد، شما تنها مجاز به چاپ و استفاده از آنها در طراحی می باشید.
با تشکر از توجه و عنایت شما