Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 93 طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای چاپخانه ها psd

طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای چاپخانه ها psd

تقویم 93 فانتزی چاپخانه

طرحی که در این لحظه در سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آماده دانلود کرده ایم یک طرح کاملا لایه باز از تقویم 93 با فرمت psd و مناسب برای شرکت های خدمات چاپ و دیجیتال و چاپخانه می باشد.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای مشاغل مرتبط با خدمات چاپ و پرینت و تکثیر با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این طرح تقویم فانتزی و جذاب مناسب برای مشاغل مرتبط با چاپ و پرینت کاملا لایه باز بوده و می توانید هر گونه تغییر مد نظر خود را در آن اعمال کنید و یک طرح تبلیغی جذاب را برای شرکت خود تولید کنید.
  • تعداد لایه های بکار رفته در این تقویم لایه باز 93 مناسب برای مشاغل مرتبط با چاپ و تکثیر بیش از 100 لایه تقکیک شده و قابل ویرایش می باشد.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای مشاغل مرتبط با چاپ و تکثیر کاملا اختصاصی بوده و شما دوستان تنها می توانید از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آن را دانلود کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای مشاغل چاپ و تکثیر در سایز A3 و با رزولیشن 300dpi طراحی شده و مناسب برای چاپ دیجیتال می باشد.
  • حجم این طرح لایه باز از تقویم 93 مناسب برای مشاغل چاپ و تکثیر تنها 16 مگا بایت می باشد.

جهت دانلود این طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای مشاغل چاپ و تکثیر با فرمت psd و کیفیت بالا از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم 93 چاپخانه psd

ابراهیم قلی پور

3 دیدگاه دربارهٔ «طرح لایه باز تقویم 93 مناسب برای چاپخانه ها psd;

دیدگاهتان را بنویسید

دانلود طرح
حجم فایل: 16 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com