Taking too long? Close loading screen.

.

خانه دانلود طرح لایه باز فتوشاپ طرح لایه باز تقویم تقویم 93 طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 برای ادارات

طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 برای ادارات

تقویم رومیزی 93

 طرحی که در این لحظه برای دانلود آماده کرده ایم یک تقویم کاملا لایه باز رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری می باشد که می توانند با نام شرکت یا اداره خود بر روی این تصاوی آنان را به تقویم تولیدی برای خود تبدیل کنند.

از ویژگی های این طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری با فرمت psd می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • این مجموعه تقویم رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری کاملا لایه باز بوده و شما دوستان می توانید به راحتی هر گونه تغییرات مد نظر خود را در آن اعمال کنید.
  • این طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری شامل 4 طرح لایه باز به تفکیک فصل ها می باشد و شما با طراحی یک صفحه برای روی این تقویم می توانید یک تقویم بسیار زیبا و جذاب را برای تبلیغات خود ارائه دهید.
  • فرمت این مجموعه طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 مناسب برای ادارت و شرکت های تجاری psd بوده و در نرم افزار فتوشاپ قابل اجرا و ویرایش می باشد.
  • تعداد لایه های بکار رفته در هر یک از فایل های psd مربوط به فصل های گوناگون بیش از 200 لایه کاملا تفکیک شده و قابل ویرایش و تغییر می باشد.
  • حجم مجموعه این تقویم لایه باز رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت ها حدود 500 مگا بایت و به تفکیک فصل در فایل های جداگانه قرار گرفته است که باعث می شود راحت تر بتوانید آن ها را دانلود و ویرایش کنید.
  • تمام این مجموعه تقوم های لایه باز رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری در سایز 30 سانتیمتر در 18 سانتیمتر طراحی شده است.
  • رزولیشن این مجموعه تقویم لایه باز رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری 300dpi و مناسب برای چاپ می باشد.
  • این طرح لایه باز مجموعه تقویم رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری کاملا اختصاصی بوده و شما تنها می توانید از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو آن را دانلود کنید.

جهت دانلود این مجموعه کاملا لایه باز از تقویم رومیزی 93 مناسب برای ادارات و شرکت های تجاری با کیفیت بالا و فرمت psd از سایت تخصصی گرافیک وطن فتو باید به ادامه مطلب این پست مراجعه کنید.

طرح لایه باز تقویم 96

طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 ادارات

طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 ادارات

طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 ادارات

طرح لایه باز تقویم رومیزی 93 ادارات

لینک دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی 93 فصل بهار با حجم 174 مگا بایت

لینک دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی 93 فصل تابستان با حجم 181 مگا بایت

لینک دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی 93 فصل پاییز با حجم 173 مگا بایت

لینک دانلود فایل لایه باز تقویم رومیزی 93 فصل زمستان با حجم 163 مگا بایت

 

 

ابراهیم قلی پور
دانلود طرح
حجم فایل: 500 مگا بایت
پسورد: www.vatanphoto.com